NASZA KADRA

Nasza kadra to grupa świetnie znających się osób, którym niestraszne wszelkie przygody

PRZEMYSŁAW NOWAKOWSKI

Komendant
Szef wszystkich szefów. Bez niego żaden wyjazd nie będzie tak udany! Ciężko wyobrazić sobie lepszego Komendanta wyjazdów niż nasz ukochany Pan Komendant!

TOMASZ BILSKI

Drugiej osoby z tak wielkim sercem jak Pan Tomek nie ma na tym świecie. Najsmutniejsze chyba w tym wszystkim jest to, że do Pana Tomka przywiązuje się w kilka chwil, od tak po prostu – inaczej się nie da, więc gdy nadchodzi moment rozstania, to łez jest więcej niż wody na całym świecie.

EMILIA BANASZAK

Pani Emilka jest naprawdę niezwykle miłą i radosną osobą. Roztacza dookoła siebie niezwykłą aurę, która w magiczny sposób przyciąga ludzi. Wspaniała towarzyszka podróży.

ROBERT SKRZYPCZYK

Pan Robert to nasz kochany Pan Starszy. Lubimy sobie z niego żartować ale on nigdy nie obraża. Jest bardzo przyjazną i pozytywną osobą, z którą każdy się dogada

JAROSŁAW PRIMKA

Pan Primka to niby taki groźny obozny, aczkolwiek tak naprawdę to zawsze usmiechnięty facet. Lubiany i to bardzo, w szczególności przez żeńską część grupy. Troskliwy opiekun, ale poza tym wspaniały członek ekipy wyjazdowej.

GRZEGORZ OSTROWSKI

Pan Grzegorz to osoba bardzo pozytywnie nastawiona do życia i bardzo konkretna. „Człowiek do tańca i do różańca”. Potrafi pełnić funkcję zarówno groźnego oboźnego jak i osoby z którą można pograć wieczorami w gry.

ANNA PIECHOWIAK

Pani Ania to niezwykle ciepła i sympatyczna osoba, która potrafi zagadać do każdego i, co więcej, dostrzec w nim coś wyjątkowego. Zachęca, motywuje, wspiera jak mało kto.

SEBASTIAN WALENDOWSKI

Pan Sebastian to taki cichośmieszek – z pozoru bardzo groźny oboźny, w rzeczywistości idealny kompan do żartów i zgryw. Będąc w jego teamie nigdy nie narzekaliśmy na nudę. Radosny, ripostujący człowiek, z którym każdy wyjazd pozostaje w pamięci na długie lata.

HUBERT KUŹMA

Uważam, że Pan Hubert ma dobre poczucie humoru i świetne podejście do młodzieży. Jest bardzo miły. Podczas obozu wiedziałam, że zawsze mogę liczyć na pomoc Pana Huberta i dzięki takim osobom jak on ten czas był wspaniały!

MARIA KOWALSKA

Pani Marysia jest niepowtarzalną osobą z wieloma pozytywnymi cechami. Zawsze skora do pomocy oraz rozmowy z innymi sprawia, że uczestnicy kochają jej towarzystwo. To umilająca czas kompanka każdej wyprawy.

SONIA TOMKOWIAK

Pani Sonia to bardzo uśmiechnięta i rozrywkowa osoba. Zawsze świetnie dogaduje się z uczestnikami i nie ma absolutnie żadnych problemów w nawiązywaniu z nimi swobodnej i przyjaznej relacji.

JOANNA SZYMAŃSKA

Pani Asia to super opiekunka. Jest tak malutka, że łatwo ją pomylić z uczestnikiem wyjazdu! Miła, zaradna i pomocna w kazdej sytuacji. Zawsze mozna na nią liczyć

JOANNA FĄFEREK

Pani Asia to cudowna i kochana osoba o złotym sercu. Najbardziej lubię w niej to, że można z nią porozmawiać na każdy temat i zwrócić się do niej z każdym problemem i zaraża wszystkich uśmiechem i pozytywną energią.

DOMINIK FĄFEREK

Pan Dominik to zabawny i bardzo przyjacielski człowiek, z którym można porozmawiać na jakikolwiek temat. Przy nim nawet najgłupsze rzeczy wydają się być sensowne i normalne. Jedna z pozytywniejszych osób jakie znam.

DOMINIKA KORNOBIS

Bardzo zorganizowana, bez niej nikt nie wyobraża sobie podróży. Pani Dominika jest przemiła, zawsze pomoże i zaradzi w razie problemu. Pomoże w rozwiązaniu przeróżnych spraw. Pani Dominika to po prostu złoto, niczym jej włosy w kolorze blond

KONRAD BĄKOWSKI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc dapibus, eros at accumsan auctor, felis eros condimentum quam, non porttitor est urna vel neque